Disintegration tüm platformlarda bu hafta sonu ücretsiz olacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.07.2020 - 00:15
Halo serisinin yapımcılarından biri olan Marcus Lehto imzasını taşıyan Disintegration'ın tüm platformlarda bu hafta sonu ücretsiz oynanabileceği açıklandı.

Geçtiğimiz ay PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkan Disintegration, bu hafta sonu çıktığı tüm bu platformlarda bedava olarak oynanabilecek. Farklı hikaye modu dışında multiplayer modlarına da sahip olan oyunun bedava olacağı tarih aralıkları paylaşıldı. Yapım ekibinden gelen açıklama ve detaylar şu şekilde;

Disintegration tüm platformlarda bu hafta sonu ücretsiz olacak

Sevgili, Gravcycle pilotları! Private Division ve Seattle merkezli bağımsız oyun stüdyosu V1 Interactive; oyun dünyasına yeni tür getiren, bilim kurgu birinci şahıs shooter oyunu Disintegration'ı bu hafta sonu PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da ücretsiz olarak sunacak. Oyuncular, 30 Temmuz Perşembe gününden itibaren tüm hafta sonu boyunca tüm platformlarda ücretsiz olarak sunulacak oyunda; üç farklı multiplayer oyun modunun her birinde çılgın multiplayer savaşlara katılabilir veya oyunun perçinleyen tek kişilik hikayesine dalabilir. 

Playstation 4 (PS Plus gerekli) : 30 Temmuz Perşembe TSİ 19:00 - 3 Ağustos pazartesi TSİ 19:00 arasında bedava oynanabilir

Xbox One (Xbox Live Gold gerekli) : 30 Temmuz Perşembe TSİ 22:00 - 3 Ağustos pazartesi TSİ 10:00 arasında bedava oynanabilir

PC / Steam : 30 Temmuz Perşembe TSİ 20:00 - 3 Ağustos pazartesi TSİ 23:00 arasında bedava oynanabilir

Disintegration tüm platformlarda bu hafta sonu ücretsiz olacak

Yeni güncellemeler hazırlanırken, Play For Free Weekend'e katılan oyuncular, Disintegration için yayımlanan en son yamayı da inceleyebilirler:

• Hem senaryo hem de çok oyunculu modlarda daha hızlı ve daha duyarlı hissiyat sağlayan yeni Gravcycles ayarları
• Okunabilirliği artırmak için geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve VFX
• Geliştirilmiş çok oyunculu eşleştirme ve parti yönetim sistemi
• Daha fazla oyun geliştirmesi

Öte yandan Play For Free Weekend sırasında veya sonrasında Disintegration'ı almaya karar verirseniz, o ana kadar bileğinizin hakkıyla kazandığınız geliştirmeler satın aldığınız tam sürüm oyuna aktarılabilir. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da %40 indirimle sunulacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Disintegration tüm platformlarda bu hafta sonu ücretsiz olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×