Division'ı yapan ekip Battle Royale oyunu üzerinde çalışıyor

Division'ı yapan ekip Battle Royale oyunu üzerinde çalışıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.04.2018 - 13:55
Massive ekibi için önemli bir iddia ortaya atıldı

Division çoğu yönden eleştirilse de şahsi fikrim Ubisoft'un son zamanlardaki en başarılı oyunlarından biri olduğu yönünde. Geçtiğimiz günlerde devam halkası da duyurulan oyun, bildiğiniz gibi İsveç merkezli bir firma olan Massive Entertainment tarafından geliştiriliyor. İşte bu firmanın aynı zamanda bir Battle Royale oyunu üzerinde çalıştığı da iddia edildi.

Division ekibinden PUBG'ye rakip geliyor

Bu önemli iddianın kaynağı ise Game Reactor ekibi. Sitenin bu iddiasına göre Massive Entertainment, Division 2'nin yanında bir Battle Royale oyunu üzerinde daha çalışıyor. Hatta yapılan bu yeni oyunun PUBG ve Fortnite'a rakip olabilecek kalitede olduğu da söylenmiş. 

Bu konuda açıkçası daha önce de ufak dedikodular çıkmıştı ama genel kanı Division 2'nin buna benzer bir moda sahip olacağıydı. Ancak anlaşılan Massive ekibini büyütmeyi hedefleyen Ubisoft, ibreyi yeni bir oyuna daha çevirmiş durumda. Hali hazırda Division 2'yi geliştiren Massive ekibinin James Cameron's Avatar 2 oyununun da arkasında olduğunu hatırlatalım.

Diğer taraftan Division dinamiklerinin tamamen Battle Royale'e odaklanan bir oyuna çevrilmesi fikri de fena durmuyor sanki. Tabi bunun için vurulma ve harita dinamiklerinde köklü değişiklikler de şart. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 19:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 5.04.2018 20:30
bugün division oynarken aklımdan geçen şey bu oyun battle royale olsa güzel olurdu diye keşke başka dileklerde tutsaymışım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 18:25
Division'daki Survivor modu aslında PUBG ile aynı. Hangisi hangisinden kopyalamış bilinmez. Ama PUBG yokken Survivor oynadığımı hatırlıyorum. Ve bence çok keyifliydi de.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 5.04.2018 16:21
The Division 2 üzerinde neden 1000 kişi çalışıyor sanıyorsunuz.Bunun için.Battle Royale bir oyun.Ödülleri süpürecek oyuncular tarafından da çok beğenilecektir pubg gibi kalitesiz bir oyunun yanında Division 2 ilaç gibi gelecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 15:16
hay battle royale kadar kafanıza daş düşsün
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 14:31
valla oyunun vuruş hissi gta5 den ve mafia 2 den sonra gördüğüm en iyisi. Aynı grafikler ve silahlar olsa bile yeterde artar bile
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×