Doom 3’ ten izlenimler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Doom 3’ ten izlenimler
Doom serisinin henüz hakkında pek az bilgi verilen gelecek üyesi, Doom 3 ün 31 Mart 2003 tarihinde raflardaki yerini alacağı söyleniyor. Oyunun yapımcı firması ID’ nin açıklamalarına göre Doom3 klasik bri FPS oyunundan çok daha fazlasını verecek. Yeni oyun, önceki Doom oyunlarından kalan mirası korumaya devam decek. Doom atmosferi, serinin diğer oyunlarından bazı karakter ve silahlar Doom3’te de karşılaşacaklarımız arasında.

Genel hikaye Mars gezegeninde, orduyla sıkı ilişkileri bulunan Union Aerospace Corporation’ ın moleküler transpoertasyon üzerine deneyler yapılan bir merkezinde geçiyor.

Oyunun verilen tarihte raflardaki yerini alıp alamayacağı  bilinmez ama bu bekleyiş Doom fanatiklerinin bi hayli canını sıkmaya devam edecek gibi..
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 15:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom 3’ ten izlenimler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×