Doom 4'ün durumu "Carmack-arışık"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2011 - 12:20
Rage çıkmadan Doom 4'ü...
Bu yıl Quakecon'da Doom 4'ün ilk kez gösterilmesi bekleniyordu, ama olmadı. Oyun hakkında ne bir görüntü yayımlandı, ne de bir bilgi verildi. Bu konuda hayal kırıklığı yaşayanlar tabii ki oldu, ama görünüşe göre id Software, satış pazarlamayı da düşünerek akılcı yöntemler izlemeyi düşünüyor.

Ripten.com sitesinden bir editör, sırasıyla önce Tim Willits, sonra John Carmack, sonra da Todd Hollenshead'e Doom 4'ü sormuş. Herkese sormasının sebebi ise, oyun hakkında tatmin edici bir cevap alamamış olması.

Tim Willits, "Rage çıkmadan Doom 4 için ekran görüntüsü gelmez" derken, John Carmack'ten de farklı bir açıklama gelmemiş. Son olarak Todd Hollenshead'e gittiğinde ise, "John ve Tim sana birşey söylemediyse, benim ne söylememi bekliyorsun ki?" demiş.

Sözün özü, Rage çıkmadan Doom 4 bilgisi, ekran görüntüsü yok bize...

Doom 4'ün durumu "Carmack-arışık"
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 23:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom 4'ün durumu "Carmack-arışık"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×