Doom Eternal için Ancient Gods genişleme paketi duyuruldu

Doom Eternal için Ancient Gods genişleme paketi duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.08.2020 - 15:45
Bethesda yayınladığı video ile Doom Eternal oyununa hikaye görevi ekleyecek olan The Ancient Gods genişleme paketinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Doom Eternal için The Ancient Gods Part I isimli bir genişleme paketi geliyor. Bethesda yayınladığı kısa bir teaser videosu ile bu paketin duyurusunu gerçekleştirmiş olsa da asıl detaylar önümüzdeki günlerde oyuncular ile paylaşılacak.

Doom Eternal için Ancient Gods genişleme paketi duyuruldu

Doom Eternal bildiğiniz gibi bu yılın en iyi aksiyon oyunlarından biri olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz Mart ayında çıkan oyun için Bethesda bir açıklama yapmış ve The Elder Scrolls Online ile birlikte Doom Eternal oyununun da yeni nesil versiyonlarını duyurmuştu. Üstelik bu oyunları daha önce aldıysanız Playstation 5 ve Xbox Series X sürümlerine bedava olarak yükseltme yapabileceksiniz. 

The Ancient Gods paketine döndüğümüzde ise bu genişleme paketinin en azından birkaç bölümden oluşacağını söyleyebiliriz. Part I olarak duyurulan genişleme paketinin ilk detayları ise online olarak düzenlenecek olan Gamescom fuarının açılış gününde verilecek. Tam tarih vermek gerekirse 27 Ağustos 2020'de bu paketin ilk detayları ve tabi ki oynanış görüntüleriyle de karşılaşacağız. Ana oyunun hikayesini devam ettirecek olan bu ilk bölümün duyuru videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 16:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×