Banner Resmi

Doom ve Quake'in MMO'su pek de olası değil

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.10.2010 - 10:36
Eğer böyle bir şey düşünüyorsanız, unutun gitsin
FPS oyunlarında önemli bir yeri olan id Software, şu an Doom 4 ve Rage üzerinde 2 ekip olarak çalışıyor. id Tech 5 grafik motoruyla hazırlanan bu yapımlar, önümüzdeki yıllarda bizlerle olacak. Rage, 13 Eylül 2011'de çıkacakken, Doom 4'ün de en erken 2012'de çıkacağı tahmin ediliyor. Peki id Software, bu oyunlarla veya farklı oyunlarla ilgili, farklı planlar düşünüyor mudur?

id Software kreatif direktörü Tim Willits, MMO oyunları üzerine konuştu ve Doom, Quake gibi oyunların MMO'larının yapılmasının düşünülmediğini belirtti. Aslında id, bu türde bir oyun yapmayı da düşünmüyor. Çünkü Tim Willits, bu tarz oyunların sürekli bir destek gerektirdiğini, kapsamlı yapılarından ötürü çok çalışmak gerektiğini belirtiyor.

Açıkçası id Software da her dakika başı bir MMO oyunuyla ilgilenip, yeni geliştirmeler yayımlayacak bir şirket değil. En iyisi herkes en iyi bildiği işi yapsın, MMO'larda Blizzard'a güvenimiz sonsuz.

Doom ve Quake'in MMO'su pek de olası değil
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 07:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doom ve Quake'in MMO'su pek de olası değil

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×