Dragon Age 2'nin ilk videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 17:21
Bioware'ın epik macerasında ikinci perde
Bioware tarafından geliştirilip EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen RPG oyunu Dragon Age 2, bir süre önce duyurulmuş, dün de Gamescom itibariyle çıkış tarihi belli olmuştu. Buna göre PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 8 Mart 2011'de raflarda olacak. 10 oyun yılı uzunluğunda bir senaryo sunacak olan Dragon Age 2'nin şimdi de videosu geldi. İyi seyirler.

    


Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Age 2'nin ilk videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×