Dragon Ball Xenoverse 2 Switch çıkış tarihi açıklandı

Dragon Ball Xenoverse 2 Switch çıkış tarihi açıklandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.07.2017 - 16:55
Goku koş!
Nintendo Switch sahiplerinin ve Dragon Ball hayranlarının merakla beklediği Dragon Ball Xenoverse 2'nin çıkış tarihi Bandai Namco tarafından duyuruldu. Oyunun tüm dünyada 22 Eylül'de çıkması bekleniyor.

Malesef oyun, Nintendo Switch'in PlayStation 4 ve Xbox One kadar güçlü olmayışı nedeniyle bazı detaylı grafiklerinden fedakarlık yapmış. Yine de oyun içi görüntülere ve videolara bakıldığında gayet güzel gözüküyor.

Bütün Dragon Ball evrenlerini karşı karşıya getirecek oyunu, Switch kullanıcıları 6 kişiye kadar co-op olarak oynayabilecekler. (Boss dövüşleri için bizce gayet yeterli) Bunun yanında kullacılar kendi Joy-Con'ları ile arkadaşlarıyla local olarak oyunu oynayabilecekler.

Hayranlarının merakla beklediği Xenoverse 2, dövüş mekanikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Aşağıdan yayınlanan Nintendo Switch'e özel fragmanını izleyebilirsiniz.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 13:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×