Dragon Ball Z Kakarot'un satış rakamı açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.02.2020 - 14:41
Hikaye odaklı yeni DB oyunu Dragon Ball Z Kakarot, 1.5 milyonluk saış rakamı ile Bandai Namco'nun yüzünü güldürmeyi başardı.

Bandai Namco yaptığı açıklama ile Dragon Ball Z Kakarot oyununun 1.5 milyondan fazla sattığını duyurdu. Hikaye bazlı Dragon Ball Z Kakarot dışında Nioh 2 için yapılan dağıtım rakamlarına da yer veren firma, her iki oyundan da oldukça umutlu gözüküyor.

Dragon Ball Z Kakarot'un satış rakamı açıklandı

Dragon Ball Z Kakarot'un satışları konusunda 1.5 milyonluk saış rakamını paylaşan firma, oyunun bu rakama sadece 1 hafta içerisinde ulaştığını da belirtmiş. yani önümüzdeki günlerde oyunun 2 milyon barajını rahatlıkla geçeceğini söyleyebiliriz. Bu durum hikaye ve ilerleme bazlı bir Dragon Ball oyununa, serinin hayranlarının ne kadar özlem duyduğunu bizlere gösteriyor. Dragon Ball Z Kakarot, bazı eksiklerine rağmen dövüş sahneleri dışında serbest dolaşım ve dünyasıyla da oyuncuların beğenisini kazanmıştı. 

Dragon Ball Z Kakarot'un satış rakamı açıklandı

Bandai Namco diğer taraftan Nioh 2 ile ilgili bazı açıklamalara da imza attı. Firmanın önümüzdeki dönemde en önemli oyunlarından biri olan Nioh 2'nin 3 milyonluk bir dağıtımının yapıldığı açıklandı. PC ve PS4 sürümü için toplamda 3 milyon dağıtılacak olan Nioh 2, 13 Mart 2020'de çıkıyor. Şubat 2017'de çıkan Nioh, çıkışından 2 yıl sonra 2 milyon satış rakamına ulaşabilmişti. 2. oyun için planlanan bu dağıtım rakamı ise firmanın oyuna olan güvenini gözler önüne sermiş. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2022 00:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2020 18:31
arkadaş ben dragon ball animesini severdim bununda videosonu izledim yeni nesil mi acayip yoksa anlamadım savaşları falan abuk subuk ne varsa eskilerde var galiba bana göre
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Ball Z Kakarot'un satış rakamı açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×