Drakengard ile ejderha yönetiyoruz

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Drakengard ile ejderha yönetiyoruz
Square Enix firması PS2 için hazırlanan yeni oyunu Drakengard'ı duyurdu. Oyunda bir ejderha yöneten ve kaçırılan kızkardeşini kurtarmak için uğraşan bir askeri kontrol ediyoruz. Oyun dünyasında bir ejderha ile hareket ediyoruz ve oyunda Aerial Combat ve Strafe Attack olmak üzere 2 çeşit saldırı şeklimiz olacak. Ayrıca ejderhasız da oyun dünyasını keşfedebilecek ve çeşitli büyülerimiz ile de saldırı uygulayabileceğiz. Oyunda toplam olarak 60 kadar silah da kullanabiliyoruz. Ayrıca oyunda verdiğimiz kararlara göre hikayenin gidişatı ve oyunun sonu da değişik olabilecek. Oyun 2 mart'tan itibaren piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 21:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Drakengard ile ejderha yönetiyoruz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×