Dreamfall devam edecek mi?

Tahir Müstecaplıoğlu
Tahir Müstecaplıoğlu 3.06.2010 - 12:31
Dreamfall devam edecek mi?
HABERİ YOLLAYAN : Sami TÜRK

Longest Journey'nin halefi Dreamfall'ın yayımlanmasından sonra, bu epik hikayeyi sona bağlayacak bir devam oyunun gelip gelmeyeceği sorusu kafalardaydı. Yazar Ragnar Tornquist bir çok defa resmen, böyle bir arzusu olduğunu söyledi, fakat bu planların ne zaman ve nasıl gerçekleştirileceği henüz belli değildi.

Bugün Adventure Gamers, Funcom'un, ilk kez, sadece yazarın değil, bütün programcı ekibin oyun evrenin genişletilmesini istediğini içeren en son belgesi hakkında bir haber yaptı. Umumun kullanımına açık PDF dosyasında, bir online demo sürümünün geliştirme aşamasında olduğu ve gelecekte online evren genişletilmesi planlarının mevcut bulunduğu ifade ediliyor.

Bu isimlerle tam olarak ne kastedildiğiyse meçhul. Tornquist de Blogunda planlara dair hiçbir şey söylemedi. Bununla birlikte, planların mütemadiyen değişebileceği sözkonusu. Şayet olursa, somut bir bildiri yapılana kadar sadece bunun türü hakkında konuşulabilir.

Kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2022 12:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dreamfall devam edecek mi?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×