Driver filmi ve yeni oyunu

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Driver filmi ve yeni oyunu
Infrogames firması Constantin Film ile yaptığı anlaşma ile Driver'ın beyaz perdeye aktarılacağını belirtti. Driver oyununun filminin yapımına bu yıl içerisinde başlanacak. Filmin yapımında Resident Evil'ın filminin de yönetmenliğini yapmış olan Paul Anderson da rol alacak. Ayrıca serinin diğer oyunu olan Driver 3 ise 2003'ün yaz sezonuna yetişecek ve diğer Driver serilerinden de hatırlayacağımız gizli polis Tanner ile heyecanlı görevlerimize devam edeceğiz...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Driver filmi ve yeni oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×