Duke Nukem Forever için demo düşünülüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.09.2010 - 14:00
Come get Some, ama demo olarak
Haklarını satın aldıktan sonra oyun üzerinde son hızla çalışmaya devam eden Gearbox, Duke Nukem Forever için demo da düşünüyor. Henüz net bir tarih yok, ancak demo yayımlamak isteyen Gearbox başkanı Randy Pitchford, oynanabilir bir demonun önemli olduğuna dikkat çekiyor. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen Forever, önümüzdeki yıl raflarda olacak.

Duke Nukem Forever için demo düşünülüyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem Forever için demo düşünülüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×