Duke Nukem'in filmi geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.10.2010 - 11:28
Duke'ü oynamaya kim yakışır sizce?
98 yılında 3D Realms sitesinde bir duyuru vardı. Buna göre, Duke Nukem'in filmi hazırlanacak ve beyazperdede şansını deneyecekti, ama olmadı. Üzerinden yıllar geçse de herhangi bir ses de duyulmadı. Bu durumu Duke Nukem'in hazırlayıcılarından Scott Miller'a sorduğumda ise, bana şu cevabı verdi: "Bunun gerçekleşmesine daha öncekinden çok daha yakınız. Bana güvenin, bu olacak!"

Duke Nukem Forever'ın çıkışıyla birlikte etrafta tekrar Duke fırtınası esmeye başlayacak anlaşılan. Sizce filmde Duke'ü kim canlandırmalı?

Türkçe röportajın devamı için buraya tıklayın.

Duke Nukem'in filmi geliyor


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem'in filmi geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×