Duke Nukem'in filmi!

Emre Günen
Emre Günen 28.12.2010 - 11:58
Oyunu çıkmadı ama amatör filmi yapıldı bile...
Oyun dünyasında bir fenomen haline gelen Duke Nukem'in yeni bölümü, yıllardır geliştirilmeye devam ediyor. Defalarca ertelenmesine, grafik motorunun değişmesine ve farklı ekiplerle yeniden yapılmaya devam edilmesine rağmen, hala piyasaya sürülmesi kesin değil.

Elbette bu kadar büyük beklenti içerisinde beklenen bir oyun için alternatif işlerin gündeme gelmesi de çok doğal. Bir grup Duke Nukem hayranı kolları sıvamış ve amatör de olsa çok başarılı bir filme imza atmış.

İşte karşınızda gerçek Duke Nukem!


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 13:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem'in filmi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×