1/2

Dungeon Hunter

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Diablo'nun klonu gibi, ama çok başarılı!
Platformlar iOS
Dungeon Hunter
  • Yapımcı - Yayıncı Gameloft - Gameloft
  • Çoklu Oyuncu: Yok
  • Oyun Türü: Role Playing Game,Role Playing Game
Merlin Puanı 90
Artılar Başarılı grafikler, sesler, zevkli görevler
Eksiler Kendiniz save yapamıyorsunuz
Bazen kabul etmek zordur, ama kaderi olduğu gibi karşılamak gerekir. Aksi takdirde yaşanan acılar, sadece bize değil, beraberimizdekilere de büyük zararlar verir.

Bundan uzun yıllar önce, barış içinde yaşayan krallıkta, mutluluk zincirine yeni bir halka daha eklenmişti. Yakışıklı prens, sevdiği kadınla birlikteliğini tüm halkla kutlamıştı. Ne var ki aralarındaki aşk, sonsuza dek beraber olmalarını sağlayamadı. Hiç hesapta olmayan bir hastalık, onlara ölümü getirdi. Prens, bu durumu kabullenemedi ve sevdiği kadını tekrar hayata döndürebilmek için karanlık güçler de dahil sayısız yola başvurdu. Umutsuz çabaları sonuç vermişti, ancak sevgilisinin bedeni karanlık güçlere hapsolmuştu. Prensi öldürdü ve umutlarını da onunla birlikte mezara mahkûm etti.

Bazen kabul etmek zordur, ama bu kez değil. Prens, tekrar hayata döndürülmeli ve kötü güçler sonsuza dek yok edilmelidir.

Dungeon Hunter
"Karanlık, beni yıldıramaz. Nerde benim el fenerim?"

Karanlığı aydınlıkla değiştirmek

Dungeon Warrior’ın, Diablo’yu andırdığını söyleyebiliriz. Kaliteli bir giriş videosuyla maceraya başlarken, karşımıza gelen üç karakter sınıfından birini belirlemeli ve yola koyulmalıyız. Mage, Warrior veya Rogue olabiliriz. Her karakterin kendine has avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Görev yaptıkça hem kendi özelliklerimizde, hem de kullandığımız silahlarda geliştirmeler yapabiliyoruz. Bunların yanında, daha önce hiç kullanamadığımız silahlara da sahip oluyoruz.

Karanlık zindanlar, ıssız ormanlar ve sonu belli olmayan uçurumlar gibi mekânlarda yer alarak görev tamamlamalıyız. Ana görevlerin dışında yan görevler yaparak para ve tecrübe kazanabiliriz. Görev alacağımız kişiler özellikle belirtiliyor. Bazen köyde gezerken, bazen de uzak bir şehre doğru seyahat ederken görevler alıyoruz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×