Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi, Türk dizisi hayranı çıktı

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi, Türk dizisi hayranı çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 30.05.2018 - 11:19
Messi'nin izlediği diziyi görünce şaşırabilirsiniz.

Son yılların Christiano Ronaldo ile beraber en çok konuşulan başarılı futbolcusu Lionel Messi, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı videoda Türk dizisi izlediğini fark etmeden belli etti. Vakti zamanında ATV ekranlarında oynanan ve reyting rekorları kıran Kara Para Aşk dizisi, videoya göre Messi'nin salonuna da konuk olmuş. Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in baş rollerini paylaştığı dizi, Ay Yapım aracılığı ile Orta Doğu'nun yanında Latin Amerika ülkelerine de satılıyor.

Messi Kara Para Aşk hayranı çıktı

Aslına bakarsanız ünü sınır dışına ulaşmış diziler arasında Kara Para Aşk ile birlikte başka dizileri de bulunuyor. Özellikle Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl ve Diriliş: Ertuğrul gibi dizilerin dünya üzerinde milyonlarca hayranı var. 15 Temmuz 2015 tarihinde ülkemizde son bulan dizinin Messi'nin evine bile konuk olması, futbolcuya ülkemizden hayran olan kişilerin dikkatini çekti.

ATV'nin sitesinde yazan bilgiye göre dizinin konusu şu şekilde,

Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Erkan Can da yer alıyor. Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelen dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor…


Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 31.05.2018 04:27
Ne malum karısı izliyordur belki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2018 00:40
Eşi izliyordur muhtemelen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 30.05.2018 21:58
Belki çukur istiyordur. Ekranda ki oyuncu çukur da da oynadı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2018 15:47
Messinin aslında Türk asıllı olması ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2018 15:20
olabilir eksantrik geliyordur...misal biz nasıl walking dead izliyoruz mesela...çünkü ordaki insanlar ,aksanlar ordaki mekanlar gerçek hayatta gözümüzle göremediğimiz şeyler olduğu için bizede eksantrik geliyor.onlarada bizim dizideki insanlar ,mekanlar konuşulan dil eksantrik geliyordur normaldir..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×