Dünyanın en büyük PS3'ü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.08.2010 - 10:27
Slim PS3 ile boyutlar küçülüyor mu demiştiniz?
Önde gelen teknoloji firmalarından Sony'nin yeni nesil konsolu PS3, bir süre önce piyasaya sürülen Slim model ile hem enerji kullanımında, hem fiyatlarda, hem de boyutlarda tasarruf sağlıyordu. Görünüşe göre tüm bu hamleler, yine de dünyanın en büyük PS3'üne etki edememiş. Japonya'nın Osaka kentinde bulunan Namba Parks isimli binası, tasarımıyla Fat model PS3'leri fazlasıyla andırıyor. Bu ilginç benzerlik, gerçekten de sadece bir "tesadüf" mü?

Dünyanın en büyük PS3'ü
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dünyanın en büyük PS3'ü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×