Dwayne Johnson Call of Duty filmi üzerinde çalışıyor olabilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 1.02.2022 - 18:55
Dwayne Johnson Call of Duty filmi için hazırlanıyor olabilir, ünlü aktör bir süre önce bir oyun filmi projesi üzerinde çalıştığını açıklamıştı.

Dwayne Johnson Call of Duty evrenine adım atmaya hazırlanıyor olabilir. Dwayne "The Rock" Johnson yeni bir oyun uyarlaması üzerinde çalıştığını geçtiğimiz hafta açıklamış ancak şimdilik ser verip sır vermemişti.  Johnson, oyun evrenine kesinlikle yabancı değil. The Rock daha önce Fortnite'da a rol almıştı.

Dwayne Johnson Call of Duty filmi üzerinde çalışıyor olabilir

Johnson'un bir COD (Call of Duty) filminde yer alacağı iddiası  Giant Freakin Robot isimli sitenin özer haberine dayanıyor.  Site, bu haberi "gayet güvenilir" kaynaklardan aldığını iddia etse de Call of Duty severlerin, resmi açıklama gelene kadar beklemeleri doğru olacaktır.

Dwayne Johnson Call of Duty

İddiayı ortaya atan websitesi daha fazla detay veremiyor. Call of Duty'nin oldukça geniş zaman dilimini düşününce Johnson'un hangisinde oynama ihtimali olduğu da net değil. COD oyunları, İkinci Dünya Savaşı, Soğuk Savaş, modern dönem ve hatta yakın gelecek dahil olmak üzere pek çok farklı zaman dilimine yer verdi.

Call of Duty uyarlaması dedikodusunun gerçek çıkmaması halinde Johnson'un, bir Fortnite film projesi veya Sonic the Hedgehog 2'de yer alabileceği belirtiliyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 13:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2022 21:04
God Of War Ne Call of duty si bu adam Cratos için biçilmiş kaftan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 23:37
Oyunları berbat anlamsız birde filmi ha , heç çekilmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 22:53
noldu lan onceki haberde herkes deli gibi gow olcak diyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2022 21:13
Yakışır akrep krala
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dwayne Johnson Call of Duty filmi üzerinde çalışıyor olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×