Dying Light 2, RTX ile 4K'da harika görünüyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.01.2022 - 17:06
Dying Light 2'nin çıkışına kısa bir süre kalmasına yakın, Techland, şov yapmak için bir çok üst seviyede videoyu yayınlıyor.

Techland, çıkışı yaklaşan aksiyon/macera oyunu Dying Light 2 Stay Human için 4K'da çalışan ve Nvidia'nın RTX'i etkinleştirilmiş kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Video gerçekten harika görünüyor. Tabi bu şekilde görmek için PC ve GPU'nuzun da yeterli olması gerekiyor. Eğer sahipseniz, oyun çıktığında grafiksel bir güç gösterisine tanık olacaksınız. Muhtemelen Techland, bu görselleri desteklemek için büyük olasılıkla bir RTX 3080 veya üstünü kullanmıştır.

Dying Light 2, RTX ile 4K'da harika görünüyor

Dying Light 2 Stay Human, RTX'i desteklemenin yanı sıra Nvidia'nın DLSS veya tam adı ile Deep Learning Super Sampling'ini de destekliyor. Nvidia'nın RTX 2000 ve 3000 serisi GPU'larında DLSS'yi etkinleştirmek, görüntüyü yükseltmek ve daha iyi bir deneyim sağlamak için Süper Örnekleme sağlıyor.

Dying Light 2 Stay Human oynamayı bir çoğumuz dört gözle bekliyor. Ancak oyunu yüksek ayarlarsa oynayabilmek için kaçımınızın uygun bir sistemi var tartışılır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2022 22:46
Dejavu mu yaşıyorum, geçen hafta yayınladınız gibi bu haberi yazar arkadaşlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2022 18:27
Bu video yayınlanalı 5-6 gün oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dying Light 2, RTX ile 4K'da harika görünüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×