Dying Light için büyük ihtimalle Oculus Rift desteği gelecek

Dying Light için büyük ihtimalle Oculus Rift desteği gelecek

Osman Kırpat
Osman Kırpat 20.01.2015 - 17:49
Oyuna gerçekçi bir deneyim ekliyormuş.
Dying Light zombilere karşı hayatta kalmaya dayalı bir oyun. Oyunun varlığı ortaya çıkıtğından beri türe getirdiği yeniliklerinden dolayı sürekli ilgi odağı oldu. Hatta tanıtımlarında oldukça yüksek grafiklere sahip olduğu izlenimi vermesine rağmen oldukça düşük sistem gereksinimlerine sahip olması oyunu bekleyenler arasında hayretle karşılandı.

Son zamanlarda birinci kişi bakış açısı ile oynanan oyunların geliştricilerine yöneltilen popüler bir soru var. "Oyunda Oculus Rift desteği olacak mı?" Oyunun dizaynının başındaki isim Maciej Binkowski'ye göre yüksek ihtimalle oyunda Oculus Rift desteği olacak. Cihaz ofise ilk geldiğinde herkes çok heyecanlıymış. Denediklerinde ise yaşadıkları deneyimi unutamamışlar. Bir binanın tepesine tırmanıp atladığınızda sanki bunu gerçekten hissediyormuşsunuz.

Dying Light için büyük ihtimalle Oculus Rift desteği gelecek
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 12:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×