Dynasty Warriors 9'un 1.07 yaması Tecmo tarafından yayınlandı

Dynasty Warriors 9'un 1.07 yaması Tecmo tarafından yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 30.04.2018 - 23:06
Koei Tecmo en azından hatalarını düzeltmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda, büyük bir hüsran yaşatan Dynasty Warriors 9'un durumu şu anlık orta derecede gözüküyor. Yayınladığı ilk günde, değiştirilen oynanış tarzı ve verilen sözlerin hiçbiri tutulmadığı için, çoğu oyuncu, Steam'de versiyonuna oldukça kötü puan vermişti. Şu sıralar yatışan oyuncular, gelen güncellemeler ile görüşlerini daha çok "orta" puanlara aldılar. Dynasty Warriors 9'un durumu fevkalade değil ama en azından çıktığı günkü kadar kötü de değil.

Ardı ardına yayınlanan güncellemeler, oyunu bir nebze olsa da toparlıyor

Şubat ayında piyasaya çıkan Dynasty Warriors, 10 üzerinden 2 puana sahipti. İlk günden, sevilen modların ve oynanış tarzlarının bulunmaması çoğu oyuncuyu sinirlendirmişti. Güncelleme ile düzeltilmesi istenen durum, yaklaşık birkaç hafta boyunca asılı kalmıştı. Sonradan düzeltilen Dynasty Warriors 9'u kurtarma çabaları ise Tecmo tarafından halen devam ediyor. Yayınlanan 1.07 güncellemesi ile oyuna yeni görevler, yeni silahlar ve oyuncuların seveceği fotoğraf modu eklendi ve aynı zamanda çoğu optimizasyon sorunu ortadan kaldırıldı. Fakat bu güncellemede, "controller"lar adına bir düzenleme bulunmuyor. Koei Tecmo, Dynasty Warriors 9'un yakında tekrar tekrar güncelleneceğini belirtti ve oyuncuların baştan istediği oyuna dönüşeceğini belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 04:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×