Dynasty Warriors 9'un yeni karakter videoları yayınlandı

Dynasty Warriors 9'un yeni karakter videoları yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 31.01.2018 - 15:58
Yeni karakter videoları yine aksiyon dolu.

Dynasty Warriors 9 oyunu için daha önce hiç görülmemiş karakter tanıtım videoları ortaya çıkmaya devam ediyor. KOEI Tecmo'nun sağladığı destek sayesinde piyasaya sürülecek olan Dynasty Warriors oyunu serisi, bu sefer evrimleşmiş bir halde karşımıza çıkacak. Dövüş dinamiklerinin temelini pek fazla değiştirmeyen geliştiriciler, sadece oyunun kombo sisteminde bazı değişiklikler yaparak oyunu piyasaya sürülecek. Ayrıca belirtilen bilgilere göre karakterlerin kombo yelpazesi oldukça genişliyor. Paylaşılan son videolarda Dynasty Warriors serisinin sevilen karakterleri olan Pang De, Yue Jin, Lianshi, Guan Xing, Zhang Bao, Sima Zhao ve Zuo Ci'nin oyunda nasıl dövüşeceğini görebiliyoruz.

Dynasty Warriors 9 için yeni karakter videolar paylaşıldı

Üç krallığın savaşını anlatacak olan oyun, 13 Şubat 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlar için çıkacak. Açık dünya etkinlikleri ile beraber oyunculara onlarca yeni içerik sunması beklenen oyunda ev dekorasyonu, avcılık ve daha fazlasına erişim sağlayabileceğiz. Hikaye açıksından her karaktere özel bir son ekleyen geliştirici ekip, bakalım dokuzuncu oyunda ne gibi farklılıklar ile karşımıza çıkacaklar?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×