E-Spor adına gelişmeler var

E-Spor adına gelişmeler var

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 27.12.2012 - 14:29
Türkiye E-sporlar ve E-Sporcular grubu
Türkiye E-sporlar ve E-Sporcular grubu olarak düzenlenecek yeni bir organizasyon ve etkinlik hazırlıkları başladı.

E-Spor adına gelişmeler var
Projenin asıl hedefi gerçek kişilere en büyük katkısının proje tecrübesi, uluslar arası gruplarla çalışma imkanı. Gönüllülük şartları altında gerçekleşen bu organizasyonda hedef, uluslar arası gruplarla çalışma imkanı ve kişilere proje tecrübesi kazandırması.

Projenin amacı, E-Sporlar adına Türkiye’de şirketlerden bağımsız şekilde gerçekleştirilecek uluslar arası etkinlik olmasıdır. Bu noktada Avrupa’nın farklı ülkeleri ve şehirlerinde E-Spor kulübü olarak faaliyet gösteren grup ve kurumlarla ortaklık kurmak, fikir alışverişinde bulunmak ve kültür kaynaşması yaşamaktır.

Bunların yapılmasının ardından her proje temsilcisinin ülkesinde bulunan resmi dijital oyun kurul yönetim ve otoritelerine Avrupa Birliği bakanlıkları aracılığı ile ulaşarak kararların ve isteklerin açıklanması, ortaklık kurma çalışmaları için uluslararası kanallarının proje koordinatörlerine açılarak proje geliştirme ortaklığının sağlanması amaçlanmaktadır.

Türkiye E-Spor ve E-Sporcular Grubu'nun düzenlediği bu projeyi biz de sizlere gönderilen basın bülteni ile duyuruyoruz.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 18:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×