1/7

E3 2010 - 2: En çok beklenen 25 oyun

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.06.2010 - 10:49
E3 2010'un en çok beklenen 25 oyununu sıraladık
Sayılı gün çabuk yaklaşıyor. Oyun dünyasının gözü kulağı Los Angeles'ta, dolaysıyla E3 fuarında. İlk basın toplantıları ayın 14'ünde başlıyor. E3 ise kapılarını 15 Haziran itibariyle açıyor. Kim bilir ne güzel sürprizlerle karşılaşacağız. Bunun için heyecanlıyız, ama biz yine de en çok beklediğimiz 25 oyunu sizlerle paylaşalım istedik. İşte listemiz...

E3 2010 - 2: En çok beklenen 25 oyun
25. Gran Turismo 5
Heyecan düzeyi: Bekleniyor, ancak artık heyecanlanacak bir şeyi kalmadı. Yıllardır sayısız ekran görüntüsü ve video gördük. Artık oyunun çıkmasını bekliyoruz, yeni videoların gösterilmesini değil. Aylar önce yapılan açıklamada, oyunun % 90'lık kısmının tamamlandığı söylenmişti, ancak günümüze yakın bir zamanda bir açıklama daha gelmiş ve yapımın hâlâ % 90'lık dilimde olduğu yinelenmişti. Ya çok iyi ve çift dikiş çalışıyorlar, ya da stratejik bir çıkış tarihi düşünüyorlar.

E3 2010 - 2: En çok beklenen 25 oyun
24. Rock Band 3
Heyecan düzeyi: Normal. Müzik dolu günler geri dönüyor, bu kez daha kapsamlı olarak. Guitar Hero'nun hazırlayıcısı Harmonix, daha sonra da Rock Band'i oyunculara sunmuştu. Rock Band'in en güzel özelliği, vokal, davul ve gitara destek vermesiydi. Yeni yapımda ise, bu üçlüye yeni bir arkadaş daha geliyor; klavye. Harmonix, yeni özellikler denemeyi seviyor.

E3 2010 - 2: En çok beklenen 25 oyun
23. Guild Wars 2
Heyecan düzeyi: Normal. ArenaNet, uzun süredir Guild Wars 2 üzerinde çalışıyor. Bilindiği gibi ilk oyun, satın alma ücretinin dışında başka bir maliyete gerek duymadan ücretsiz olarak oynanabiliyordu. Güzel hikâyesi ve anlaşılabilir yapısı gibi unsurlardan ötürü kısa sürede büyük beğeni topladı. Guild Wars 2 ise, çıtayı daha da yükseltiyor. Özellikle tasarlanan yeni mekânlar çok başarılı. Ayrıca her MMORPG'de görmeye alıştığımız "boş bekleyen NPC'ler" ise, GW2'de olmayacak. Herkesin bir işi olacak ve bazen onları bulmak bile başlı başına bir görev halini alacak.

E3 2010 - 2: En çok beklenen 25 oyun
22. Bulletstorm
Heyecan düzeyi: Normal. Painkiller'ı hatırladınız mı? Hani belirli bir alan çerçevesinde üzerimize gelen tüm yaratıkları öldürmeli ve kapının açılmasını sağlayarak bir sonraki seviyeye geçmeliydik. Kim hatırlamaz ki? People Can Fly, gerçekten zevkli ve hızlı oynanışa sahip bir FPS hazırlamıştı. Şimdi de sıra bu tarzı, Epic'in Gears of War'uyla birleştirerek ortaya yeni bir ürün çıkarmaya geldi; yani Bulletstorm'a. Videolar itibariyle bizi oldukça şiddetli, ama bir o kadar da renkli bir FPS bekliyor.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×