EA, Activision'a kızgın

Burçin Aygün
Burçin Aygün 24.12.2010 - 13:23
CEO'dan sert yorumlar
EA'nin CEO'su John Riccitiello, Activision'ın yaptığı iş modelini tasvip etmediğini söylüyor. Riccitiello, Activision için üzgün olmadığını, pek çok büyük hata yaptıkları, şeklinde konuşuyor. Firmaların, çalışanlarına, yatırımcılarına, ortaklarına ve müşterilerine destek olmak zorunda olduğunu söyleyen CEO, her şeyin bir sıra ve düzende olduğunu söyledi. Eğer yatırımcı olmazsa, eğer çalışanlarınıza iyi davranmazsanız, eğer oyuncularınız için sunacak gerçek oyunlarınız yoksa, yanlış yapıyorsunuz demektir, diye de ekledi.

EA, Activision'a kızgın
Son olarak şunları söyleyerek lafını tamamlayan John Riccitiello, oldukça kızgın: "Eğer müşterinizi suistimal ediyorsanız, çalışanlarınızı suistimal ediyorsunuzdur ve bunu da yapıyorsanız yatırımcılarınızı suistimal ediyorsunuz. Bu bu kadar basit bir denklem."
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 13:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA, Activision'a kızgın

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×