EA Games, Irak Savaşı konulu oyununu iptal etmiş

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2010 - 12:38
Medal of Honor, Irak Savaşı'nı mı ekranlara taşıyacaktı?
THQ'dan Danny Bilson verdiği bir röportajda, EA Games'in bir ara Irak Savaşı'nı konu alan bir oyun üzerinde çalıştığını söyledi. O zamanlar EA'de çalışan Bilson, bu oyunun bir Amerikan hikâyesi değil, tek bir insanın hikâyesini olduğunu, gelecekte de kapsamını genişletebileceğini belirtti. Neyseki bu oyun iptal edildi. EA'in bu temaya en yakın oyunu ise, yeni Medal of Honor. Afganistan'daki operasyonları konu alan yapım, PC, PS3 ve X360 platformları için 12 Ekim'de raflarda olacak.

EA Games, Irak Savaşı konulu oyununu iptal etmiş
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA Games, Irak Savaşı konulu oyununu iptal etmiş

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×