EA Games, UEFA lisansını yeniledi. FIFA Online 4 Türkiye'ye geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.02.2021 - 12:05
EA Games yaptığı açıklama ile birlikte FIFA lisansını yenilediğini duyurduğu gibi FIFA Online 4 için Türkiye takvimini de açıkladı.

EA Games en önemli serilerinden biri olan FIFA için yeni duyurulara imza attı. Firma FIFA ile olan lisansın yenilendiğini duyurduğu gibi FIFA Online 4 oyununun Türkiye'nin de dahil olduğu yeni ülkelere geleceğini de açıkladı. Firma ayrıca mobil tarafta da 6 farklı oyun üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

FIFA Online 4 Türkiye'ye geliyor

Öncelikle lisans olayından başlayalım. EA Games uzun süredir bildiğiniz gibi UEFA lisanslarına sahip. Bu bağlamda Avrupa'daki büyük futbol organizasyonlarını FIFA serisinde karşımıza çıkartıyor. Şampiyonlar Ligi başta olmak üzere Avrupa Ligi ve Süper Kupa gibi organizasyonları FIFA oyunlarında görmeye devam edeceğiz. Hatırlayacağınız gibi Şampiyonlar Ligi bir dönem Konami eline geçmiş fakat EA Games, 2018 yılında bu organizasyonun lisansını almıştı.

EA Games, UEFA lisansını yeniledi. FIFA Online 4 Türkiye'ye geliyor

Diğer taraftan oyuncuların bedava olarak oynayabileceği FIFA Online 4 oyununun Türkiye'nin de dahil olduğu 15 ülkede yayınlanacağı açıklandı. Genelde futbol merkezli ülkeleri takvimine alan EA Games'in bu ülkelerdeki hedef oyuncu sayısı ise 80 milyon olarak açıklanmış durumda.

Serinin 2018 yılında çıkan son oyunu FIFA Online 4, Türkiye ile birlikte Rusya ve Polonya gibi ülkelerde ilk defa yayınlanmış olacak. Oyun içi ara birimi ile yeni eşyalar, oyuncular satın alıp kendi kadronuzu oluşturabildiğiniz FIFA Online 4, aynı zamanda transfer dinamiklerini de içerisinde barındırıyor. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 01:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 3.02.2021 16:21
Oyun gerçek dışı dandiklik, şampiyonlar değil evren ligini alsa BOŞ. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA Games, UEFA lisansını yeniledi. FIFA Online 4 Türkiye'ye geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×