Earth 2160 patch'leniyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Earth 2160 patch'leniyor
Zuxxez Entertainment firması, Earth 2160 için hazırlanan yeni patch'i duyurdu. Amerika'da 8 Kasım'dan itibaren piyasalarda olacak oyunun patch'i, 1.3.7 versiyonuna yükseltiyor. Ufak tefek arayüz hatalarının düzeltildiği oyunda, ses problemleri de düzeltilmiş. 7.5 MB büyüklüğündeki bu patch'i indirmek için tıklayın

2160 diğer oyunun bittiği yerden devam ediyor. Dünya en sonunda yok oluyor ve ırklarımız başka yerlere gidiyor. Oyunda bulunan 4 farklı tür ED (Eurasian Dynasty), LC (Lunar Corporation), UCS (United Civilized States) ve Aliens olarak isimlendirilmiş. Her ırkın kendine ait bir hikayesi var. UCS tamamen robotlardan oluşma ve Mars’a yerlemiş. Amacı teknolojisini geliştirip sonrada imparatorluk kurmak. Yaratıklar (Aliens yaratıklar olarak artık söz edeceğim!) Mars gezegenine önceden yerleştirilmişlerdir. Fakat derin bir uykuya yatmışlardır. UCS’nin gelmesi ile uyanırlar ve mücadeleye başlarlar. Hepsinin birbiri ile bağlantılı ve farklı amacı var.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 05:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Earth 2160 patch'leniyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×