Efsane Gaming Laptop ile Efsaneler Ligi Devam Ediyor

Efsane Gaming Laptop ile Efsaneler Ligi Devam Ediyor
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.08.2015 - 17:10
Leauge of Legends şampiyonlarının tercihi Monster gaming laptop, en yüksek performanslı bileşenler ve en yüksek ekran kalitesi ile turnuvalarda başarıyı amaçlıyor.
Efsane Gaming Laptop ile Efsaneler Ligi Devam Ediyor

Leauge of Legends şampiyonlarının tercihi Monster gaming laptop, en yüksek performanslı bileşenler ve en yüksek ekran kalitesi ile turnuvalarda başarıyı amaçlıyor. Monster ile turnuvalar hiç olmadığı kadar heyecanlı hale geliyor.


Efsaneler Liginde Bitmeyen Aksiyon

Yazın gelmesi ile birlikte League of Legends oyuncuları için de hareketli günler başladı. Aksiyonunu bitmediği, dps’in durmadığı meydan savaşları, hızlı olanın kazandığı jungle karşılaşmaları ve daha birçok müsabakayı bünyesinde barındıran oyunda heyecan giderek arttı. Bu günlerde oyunun tadını herkes sonuna kadar çıkarıyor. Gerek ünlü oyuncuların Twitch canlı yayınlarını izleniyor, gerekse kendi takımımız ile turnuvalarda atmosferin tadını çıkarılıyor.

Herkes lol ile yatıp kalkarken tabii ki yapımcılar da boş durmuyor. Gün geçtikçe yenisi eklenen karakterler ile gün be gün oyun daha şenlikli hale geliyor. Özellikle yakın zamanda Gangplank’in Miss Fortune tarafından öldürülmesi oldukça büyük bir yankı buldu. Neyse ki Riot Games yaptığı açıklamada şampiyonun oyuna tekrar ekleneceğini söyledi.


Aksiyon Nerede Monster Orada

Elbette ki gün geçtikçe gelişen ve farklı aksiyonları bünyesinde barındıran bu oyunu oynayan oyuncular, bir takım donanımsal sıkıntılarla karşı karşı kalmaya başlıyor. Gerek oyun dinamikleri gerekse grafiksel anlamda genişleyen Leauge of Legends için sistem gereksinimleri yetersiz bir hal almaya başlıyor. Düşük fps, donup kalan ekran, hızlı aksiyon alamama gibi problemler can sıkıcı bir hal alıyor. Bu nedenle yeni ve güncel bir oyun bilgisayarına geçiş yapmak kaçınılmaz hale geliyor.

Tam da bu noktada Monster devreye giriyor. En yeni nesil işlemcileri, en yüksek çözünürlüklü ekran kartlarını ve en bonkör bellekleri bünyesinde barındıran Monster oyun bilgisayarı modelleri, farklı çözümleri bir arada sunuyor. Masaüstü bilgisayarın özelliklerini, yaptığı iş ortaklıklarının da desteğiyle, diz üstü bilgisayarın işlevselliği ile birleştiren Monster, kusursuz oyun deneyimi sunuyor. Moba, Mmorpgs, Fps ve daha birçok farklı türdeki oyunun ihtiyaç duyacağı yüksek performansı sağlayarak kesintisiz bir kullanım sağlıyor.


Nexus Canavarı Her Zaman Yanınızda

Monster oyun bilgisayarı modellerinin en önemli artısı ise tamamen dizüstü olarak üretiliyor olmaları. Malum yaz aylarında çoğunluk yazlıklarda, tatil beldelerinde vakit geçiriyor. Böyle bir ortamda masaüstü bilgisayar kullanmak tabii ki zor olacaktır. Bunun yerine Monster bilgisayarlar yüksek performansı, taşınabilir şekilde sunarak bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Elbette söz konusu gaming laptop olunca ısınma ilk akla gelen sorulardan biri oluyor. Fokus bilgisayar bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Monster, ısınma sorununa da etkili bir çözüm getiriyor. İkili fan sistemi sayesinde tüm bilgisayar parçalarını kusursuz bir şekilde serin tutan oyun bilgisayarı, uzun soluklu bir kullanımı hedefliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 21:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir