Efsane hayat buluyor!

Efsane hayat buluyor!

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 10.07.2013 - 09:48
Beta da neymiş?
Zaman meydan okuyan ünlü oyun DotA 2 sonunda beklediğimiz anı bize sunuyor. Beta sürecinde olmasına rağmen, turnuvalarda milyonlar dağıtan DotA 2, şampiyonlarını da geliştiriyor. Biliyorsunuz ki,  Valve'in market sorumlusu Doug Lombardi'nin yaptığı bir açıklamada şunları söylemişti: "Defense Of The Ancients 2, Beta sürecinden bu yaz çıkacak ve free-to-play olarak devam edecek."

İşte o beklediğimiz an geldi. Kesin tarihin belli olmadığı DotA 2, bugünden itibaren betadan çıkıyor. DotA 2'nin Steam'deki sayfasına girip, oyunu direkt indirebiliyorsunuz. Şimdilik herkes betadan çıkan sürece katılamıyor. Bu nedenden, sıralama sistemi yapılmış durumda. DotA 2'nin kendi sitesinde yayımlanan bir habere göre de, arkadaşlarınızı oyuna kattığınızda, sıralama sisteminde ön taraflara çekilebiliyorsunuz.

Efsane hayat buluyor!


Bu güzel haber için, Kudret Çoruk isimli okurumuza çok teşekkür ederiz.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 02:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×