Efsane'nin dönüşü: Pokemon

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Efsane'nin dönüşü: Pokemon
Ash'i ve diğer Pokemon eğiticilerini unutun, bir sabah uyandığınızda kendinizi bir Pokemon olarak bulduğunuzu düşünün. Hatta düşünmeyin, oynayın! Efsane anime Pokemon'un popüler rol yapma serisi, 'Pokemon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team' ve 'Pokemon Mystery Dungeon: Red Rescue Team' adında yepyeni iki yapımla devam ediyor. Bir gece değişime uğrayacak ve Pikachu, Bulbasaur, Charmander gibi 16 farklı Pokemon'dan biri olacaksınız. Ardından uğradığınız değişimin nedenini bulmak ve diğer Pokemon'lara yardımcı olmak için macera dolu bir yolculuğa çıkacaksınız. Oyun boyunca diğer Pokemon'lala işbirliği yapabilir ve 380'in üzerinde Pokemon karakteriyle tanışabilirsiniz. Nintendo DS ve Game Boy Advance konsollarına çıkacak bu eğlenceli serüven için 10 Kasım 2006'yı bekleyin!
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 00:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efsane'nin dönüşü: Pokemon

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×