Efsanevi oyun geliştiricisinden yeni oyun, ama?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Gametrailers TV'de Cuma günü h
Gametrailers TV'de Cuma günü heyecanlı saatler yaşanacağa benziyor. Killzone 3, Dead Space 2 ve Star Wars'un yeni oyunu gibi yapımlardan söz edilecek olan programda, bir de sürpriz olacak. "Efsanevi bir geliştirici, daha önce hiç gösterilmeyen oyununu ilk kez görücüye çıkaracak".

Buradaki "efsanevi geliştirici" ibaresine dikkat edilmesi gerek. Acaba kimden bahsediliyor? Baktığımızda Blizzard, Valve ve Epic gibi köklü firmaların yeni oyunları biliniyor. Hepsi için en azından ekran görüntüleri de yayımlandı.

Efsanevi kategorisine girebilecek diğer yapımcılardan bazılarına bakarsak; Will Wright, John Carmack, John Romero gibi isimler geliyor benim aklıma. Bu yapımcılar arasından eleme yapacak olursak da, sadece John Carmack'in Doom 4'ü duyurduğunu, ama hiç bir görsel yayımlamadığını biliyoruz. Diğer yapımcıların yeni oyunlarına dair bir bilgi verilmedi, ama bunlardan farklı bir yapımcı da olabilir. Gerçekten heyecan verici. Cevap için cuma gecesini beklemekten başka şansımız yok.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 01:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efsanevi oyun geliştiricisinden yeni oyun, ama?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×