Ekip tabanlı oyun Exoprimal, State of Play'de duyuruldu

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 10.03.2022 - 02:19
State of Play etkinliğinde ortaya çıkan Exoprimal, dinozorlara karşı hayatta kalma savaşı verdiğimiz, çoklu oyuncu yapımı.

PlayStation tarafından dün duyurulan, State of Play yayını gerçekleşti. Etkinlikte Japon geliştiricilere odaklanıldığını biliyorduk. Hali ile Capcom'un neler göstereceğini hepimiz merak ettik. Firma tarafından duyurulan oyun Exoprimal oldu. 

Ekip tabanlı oyun Exoprimal, State of Play'de duyuruldu

Yeni bir IP olarak adlandırılan Exoprimal, bu geceki PlayStation State of Play yayını sırasında ortaya çıktı. Bir stegosaurus, bir T-Rex ve daha bir çok dinozoru da bir arada gördük. Şehir merkezine portallar aracılığı ile gelen dinozorlara karşı savaştığımız Exoprimal, biraz MOBA gibi de görünüyor. Zira beşe karşı beş kişilik takımlar ile savaşıyoruz.

Etkinlikten hemen sonra bir Tweet atan Capcom, "Yakın gelecekte garip olaylar insanlığın varlığını tehdit ediyor" dedi. "Gökyüzündeki girdaplar açılıyor, şehirleri tarih öncesi çağlardan kalma ölümcül yaratıklarla dolduruyor." dedi.

Henüz oyun hakkında çok fazla bilgimiz olmamasına rağmen, konsollardaki çoklu oyuncu yetersizliğine ilaç gibi gelecek bir yapım gibi görünüyor. Bu arada biraz da Anthem'i andırmıyor değil.

Exoprimal ve 2023'te PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2022 10:11
Capcom yine bozmaya başladı galiba.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2022 05:34
Böyle gereksiz bir oyun görmedim.Gökten dinazor yağıyor bizimkiler de süpürüyor konuya bak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ekip tabanlı oyun Exoprimal, State of Play'de duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×