El Shaddai yeni bir tanıtım videosu yayımlandı

Murat Sağlam
Murat Sağlam 17.04.2011 - 11:55
El Shaddai'nin oynanışına göz atıyoruz.
Demosu 14 Nisan'da Xbox 360 ve PlayStation 3 sahipleriyle buluşan El Shaddai'nin oynanışından görüntüler içeren bir tanıtım videosu yayımlandı. Oyunun God of War'a ve Devil May Cry'a olan benzerliği aşikar fakat oldukça güzel çizimlere sahip bir oyun olduğunu da belirtmeden etmeyelim. Oyunun 2011'in üçüncü çeyreğinde piyasada olması bekleniyor. İşte oynanış videosu.

Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
El Shaddai yeni bir tanıtım videosu yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×