Elden Ring'i 29 dakikada bitirdi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.03.2022 - 14:46
Kimilerinin o kadar sürede karakterini anca oluşturduğu Elden Ring, bir oyuncu tarafından 28 dakikada 59 saniyede bitirildi.

Souls oyunlarının üzerine inşa edilen ve özellikle açık dünyası ile bizi büyülemeyi başaran Elden Ring, saatlerimizi harcasak da zar zor bitirebileceğimiz oyunlardan birisi. Oyunu bitirebilmek için ve boss mücadelelerini geçebilmek için bildiğiniz gibi mümkün olduğunca gelişmek gerekiyor. Açıkçası kafasında oyun boyunca kask bulunan karakterimi oluşturmak için bile 20 - 25 dakika harcamışımdır. Bir oyuncu ise tam 28 dakika 59 saniyede Elden Ring'i bitirmeyi başarmış.

Elden Ring'i 29 dakikada bitirdi

Daha önce hazırladığı videolarla da gündeme gelen Souls oyunlarına Speedrun çeken oyunculardan Distortion2, bu sefer de Elden Ring speedrun videosu ile karşımıza çıktı. Geçtiğimiz günlerde oyunu 36 dakikada bitiren oyuncu bu sefer de tam 28 dakika 59 saniyede bitirerek şimdiye kadar yapılan en hızlı süreye ulaştığı gibi bunun için hazırladığı videoda da tam anlamıyla neyi nasıl yaptığını göstermiş. Tabi birçok Speedrun videosunda olduğu gibi oyunun bazı açıklarından da yararlandığını görüyoruz. Açıkçası bunların bulunup uygulanması ve bu kadar çabuk bir şekilde karşımıza çıkması bile inanılır gibi değil.

Distortion2 ayrıca her gün yaptığı canlı yayınlar ile bu rekorunu geliştirmeye de çalışıyor. Yayınladığı videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Elden Ring inceleme

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 17:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2022 08:49
Tamam dünya sana çok şey borçlu artık tebrikler. Malkoç oğlunun 9. Kuşaktan kuzeninin manitası nın oğlu seni
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2022 00:27
Ben de anlayamıyorum bu speed run işini, hani rekor kırmaksa amaç tamam da yani ogunu yapanlara küfretmek resmen..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2022 10:07
Bu kişiler için firmalar ücretli oyun bitirme dlc si yayınlasın.
Oyunu açsınlar vaşlangıç videosunu izlediği gibi oyun bitsin.Sinemada filme gideceksin ama içeri girmeyip son sahnesini izleyip filmi izledim diyeveksin aynı saçmalık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2022 07:53
Sakin sakin oynamak varken ne gerek var
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elden Ring'i 29 dakikada bitirdi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×