Elder Scrolls'un Xbox360'taki durumu.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Elder Scrolls'un Xbox360'taki durumu.
Bethesda'nın ünlü RPG oyunu Elder Scrolls'un sonuncusu Elder Scrolls 4: Oblivion oyununun Xbox360 için hazırlandığını biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde Xbox360'ın iki farklı versiyonla piyasaya çıkacak olması ise minik bir tartışmayı gündeme getirdi; Elder Scrolls 4: Oblivion harddiski olmayan ucuz model Xbox360'da çalışacak mı?

Bethesda tarafından ilk söylenen oyunun öncelikle harddisk üzerine kayıt yapma mantığı ile hazırlandığı ve RAM'e fazla yüklenmemek için pek çok verinin harddsike kayıt yapıldığı yönünde idi. Ancak Bethesda çalışanları bir yolunu bulup, oyunun tüm Xbox360 versiyonlarında rahatça çalışması için uğraşacaklarının sözünü verdi. Yükleme sürelerinin kısa tutulması için harddiske bağımlı olacak olan oyunların başında gelen Oblivion için nasıl bir çözüm üretecekleri merak konusu.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 15:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elder Scrolls'un Xbox360'taki durumu.

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×