Elite 4 - hâlâ yaşıyor!

Tahir Müstecaplıoğlu
Tahir Müstecaplıoğlu 3.06.2010 - 12:31
Elite 4 - hâlâ yaşıyor!
HABERİ YOLLAYAN : Sami TÜRK

Elite 4'e dair ilk haberden bugüne tam beş sene sekiz ay geçti. Bu ismin Frontier Developments'ten henüz alınmamış olduğunu CVG'nin çalışanlarının oyunun yaratıcısı sayılan David Braben ile yaptığı bir mülakat gösteriyor. Mülakatta Braben, bu proje üzerindeki çalışmalarına, şu an geliştirme aşamasıda bulunan konsol oyunu "The Outsider"i tamamlar tamamlamz tekrar başlamak istediğini zikrediyor.

Braben konuşmanın devamında iki muhtemel taslaktan bahsediyor. Öncelikle The Outisder'in kodlarıyla küçük bir çok oyuncu modu da bulunacak olan tek kişilik bir oyun çıkmasını olası görüyor. Bununla birlikte, yüzlerce oyuncunun aynı anda birbirine karşı ve birbiriyle oynayabileceği bir devasa online yapmayı ilginç bulduğunu kaydediyor. Söylediğine göre 2000 yılında bu fikir aklına gelmiş, fakat o zamanın kötü şartları sebebiyle bundan vazgeçmiş.

Kaynağa ulaşmak için TIKLAYINIZ.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 10:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elite 4 - hâlâ yaşıyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×