Epic Games, Xbox One'da Fortnite oynayan oyuncuları uyardı

Epic Games, Xbox One'da Fortnite oynayan oyuncuları uyardı

Furkan Güler
Furkan Güler 2.08.2019 - 14:07
Oyunu konsolda oynayanların bu duruma dikkat etmesi gerekli.

Özellikle PC platformunda büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden Battle Royale oyunlarından Fortnite, konsol platformunda da büyük bir oyuncu kesimine hitap ediyor. Switch, PS4 ve Xbox One platformunda bulunan oyun için geliştiriciler, Xbox One oyuncularını uyardı. Oyuna yeni gelen onuncu sezonla birlikte oyunun içerikleri artarken, oyunun teknik tarafında bazı hatalar meydana gelmiş durumda. Epic Games, yaptığı yeni açıklamada Fortnite oyuncularına oyunu oynarken Kinect'i çıkarmalarını öneriyor. Oyunlarda bağlı olduğu zamanda GPU'nun yüzde 10'unu kendine ayıran Kinect'i kullanmasanız bile Xbox One oyunlarında performans kaybı yaşayabiliyorsunuz. Ancak oyunları geliştirilirken bu durum göz önünde bulundurulduğu için, yapımcılar oyunu bu duruma göre geliştiriyor.

Epic Games, Xbox One'da Fortnite oynayan oyuncuları uyardı

GPU'nun veri akışının sağlandığı bant genişliğini adeta gasp eden Kinect'i, eğer FortniteXbox One'da oynuyorsanız sökmenizde fayda var. Stabilizasyon sıkıntılarının ortaya çıktığını belirten Epic Games geliştiricileri, yeni yamaya kadar oyunculara oyunu böyle oynamalarını öneriyor. Rekabetçi unsuru oldukça yüksek olan Fortnite'ın optimizasyon açısından herhangi bir sıkıntısı yokken, konsollarda teknik bir aksaklığa sahip olması oldukça ilginç.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 02:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2019 22:01
Bunu akıl edemeyende zaten oynamasın
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×