Eternia'dan bilgiler geliyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Eternia'dan bilgiler geliyor
Namco firması, yapılan açıklama ile, hazırlanmakta olan massively multiplayer RPG Tales of Eternia Online'ın beta testine başlandığını belirtti. 2000 yılında PlayStation'larımızda oynama şansı bulduğumuz Tales of Eternia'nın beta testinde, oyun evreninin birkaç önemli mekanı keşfedilebiliyor. Ayrıca oyun içerisinde, ana karakterimiz Reid Hershel'in doğup büyüdüğü yerleri de görme imkanımız olacak.

Şu anki beta test aşamasında, server başına 3 karakter yaratılabiliyor. Şimdilik geliştirebilecek 5 karakter sınıfı bulunuyor. Bunlar; warrior, swordsman, martial artist, white sorcerer ve magic sorcerer. Ayrıca başlangıç noktamızı da kendimiz belirleyebiliyoruz. Semboller bizim en büyük yardımcımız oluyor ve düşman sembolleri yakınımızda olursa, o zaman hemen oyun bizi savaş moduna geçiriyor. Gerçek zamanlı bir savaş sistemi oan Tales of Eternia'nın çıkış tarihi henüz netleşmedi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 12:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eternia'dan bilgiler geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×