EVE Online geliştiricilerinden yeni MMORPG oyunu geliyor.

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.12.2017 - 15:09
CCP Games'den yeni MMORPG

EVE Online'ın geliştiricisi CCP Games için 2017'nin pek de güzel geçtiğini söyleyemeyiz. Maddi sorunlar yüzünden tüm VR projelerinin fişini çeken stüdyo, 100 kişiyi işten çıkarıp dört ofisinden ikisini kapatmak zorunda kalmıştı. Tüm bunlara rağmen, CCP Games tekrar ayağa kalkmaya niyetli gibi gözüküyor. Firmanın internet sitesinde yayınlanan bir iş ilanında " CCP, Londra ofisi için yeni bir takım kuruyor. Yeni ve çok azimli bir MMORPG oyunu olacak. Küçük ve işlevsel bir takım kuruyoruz. Deneyimi ile güzel fikirler verecek ve yetenekli olacak. Ünlü MMO, RPG ya da diğer büyük sistemli oyunlar'da çalışmış ve deneyim sahibi olması gerek. " Ayrıca, işe başvuracak olan çalışanların Unreal Engine 4 ile çalışmış olması istenmiş.

Eve Online'ın geliştiricilerinden yeni MMORPG oyunu geliyor

Bir çok iş ilanı açan firmanın tamamı yeni MMORPG oyunu için açılmış. Oyun hakkında herhangi bir bilgi verilmemiş olsa da firmanın iptal edilen World of Darkness MMO'sunun hayata döndüreceği, ya da Project Nova FPS'in yapımını hızlandırılacağı düşünülüyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 07:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gunslinger
Gunslinger 29.12.2017 19:09
World of Darkness a devam etmeleri mümkün değil isim haklarını sattılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2017 17:40
Bu oyundaki karakter dizaynı çok iyi. Keşke diğer oyunlar da örnek alsa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
EVE Online geliştiricilerinden yeni MMORPG geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×