EvilBane için dev güncelleme geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.12.2016 - 10:40
Seviye sınırı 55'e yükseldi
Mobil aksiyon RPG EvilBane için geçtiğimiz günlerde yeni kemerler ve görevler çıkarken, oyunun seviye sınırının da yükseldiği duyuruldu. Ayrıca güncellemenin şerefine çeşitli etkinlikler de düzenlenecek.

Yeni eklenen ekipmanlar, Hayvani Kemer ve Hain Kemeri, her karaktere ikişer adet olacak şekilde toplam altı tane olacak. Hayvani Kemer hasarı azaltarak ilave güç ve savunma yetenekleri verirken, saldırı için özelleştirilmiş Hain Kemeri ölümcül darbe ihtimalini arttırıyor.

Netmarble bunlara ek olarak seviye sınırını 50’den 55’e çıkarttı ve maksimum seviyeye ulaşanlara Destansı Büyülü Silah Seçici veren Seviyeye Ulaşma Ödülü’nü ekledi.

EvilBane için ayrıca Hikaye Sezon 3 için Bölüm 6 ve Kuzgun Görevleri için Bölüm 14-15 olmak üzere yeni içerik de geldi. Bölüm 6’yı tamamlayan oyuncular Epik Kemer Seçici kazanırken, Kuzgun Görevleri’nden Bölüm 14 ve 15’in her birini tamamlamak garantili olarak Efsanevi Kıyamet Zırhı ile ödüllendirilecek.

Güncellemenin şerefine Netmarble çeşitli etkinlikler de düzenleyecek. Örneğin, etkinlik akın baş düşmanlarından biri olan Kırmızı Ejderha yenildiğinde Kırmızı Küre toplayanlar, Epik - Destansı Silah Seçici veya Epik - Destansı Kıyamet Silahı Seçici elde edecek.

Bunun yanında EvilBane oyuncuları ‘Oto –Temizleme kullan ve Mogle’nin Şanslı Kesesi!’, ‘Özel Ekipman Sandığı x11 aç ve bir Yeni Kemer kazan!’ ve ‘Bir Normal Yadigâr aç ve bir Işıldayan Yadigâr kazan’ adlı etkinliklerden Kıyamet Silahı, yeni Efsanevi Kemer ve Işıldayan Yadigâr gibi harika ödüller kazanabilecek.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 12:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
EvilBane için dev güncelleme geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×