Evlat katili yapan oyun

Burçin Aygün
Burçin Aygün 24.12.2010 - 12:34
Bağımlılık katil etti
Güney Kore'de yaşanan bir olay oyun bağımlılığının ulaşabileceği korkunç boyutu bir kere daha gündeme getirdi. İsmi Kim olarak açıklanan 27 yaşındaki kadın, Virtual Pets ve kart oyunları oynarken kendisini rahatsız eden bebeğini döverek ölümüne sebep oldu. Polisin açıklamasına göre günde 10 saat oyun oynayan Kim, dün yaşadığı şehir olan Cheonan'da göz altına alındı.

Evlat katili yapan oyun
İşin akıl almaz boyutu ise daha da tüyler ürpertici. 3 yaşındaki bebeğini döverek öldürdükten sonra oyun oynamaya devam eden Kim, çocuğunun cesediyle 3 gün boyunca aynı evde yaşamaktan da rahatsız olmadı. Eşinin akrabaları tarafından ortaya çıkan durum sonrasında göz altına alınan Kim hakkında komşuları da "her gün bebeklerin saatlerce ağladıklarını duyuyorduk" açıklamasıyla oyun bağımlılığının başkalarına da ne kadar zararlı olabileceğini vurguladı.
 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2022 06:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Evlat katili yapan oyun

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×