Eye of the Beholder geri döndü

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Eye of the Beholder geri döndü
Rick Francis'in başında olduğu EOB (Eye of the Beholder) Team, Neverwinter Nights (NWN) oyunu için yepyeni bir mod yaptıklarını açıkladı. 90'ların ünlü oyunu Eye of the Beholder'ın yaklaşık 20 ay süren yoğun çalışma sonucunda NWN'ın motorunu kullanarak oynanılabilir bir versiyonunu yaptılar.

Tek kişilik senaryo haricinde 4 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği de olan oyun 12 bölümden oluşuyor. Westwood Studio tarafından 1991 yılında çıkardığı oyunun birebir aynı haritalarını içeren mod, aynı zamanda 2 gizli bölüm 6 adet de oyun içi grafiklerle hazırlanmış video içeriyor.

Mod ile ilgili detaylı bilgi almak için ve 115 MB büyüklüğündeki dosyayı download edebilmek için sitelerini ziyaret etmeniz yeterli...

https://nwvault.ign.com/Files/modules/data/1109836352000.shtml
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2023 19:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eye of the Beholder geri döndü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×