F.E.A.R. 3'ün inceleme notları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.06.2011 - 09:31
Alma sevildi
Day 1 Studios tarafından geliştirilen ve defalarca ertelenen korku FPS oyunu F.E.A.R. 3, 24 Haziran itibariyle Avrupa'da PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. Bu kez oyunun başrolünde sadece Alma değil, Pointman ve Paxton Fettel de bulunuyor. Korku sinemasının usta ismi John Carpenter'ın da yapımına destek verdiği oyunun ilk inceleme puanları yayımlandı.

IGN – 8
Gaming Nexus – B+
GamePro – 4/5
GamerLimit – 8
Gamefront – 85

F.E.A.R. 3'ün inceleme notları
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
F.E.A.R. 3'ün inceleme notları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×