Fable 3 ekibinden Emrah Elmaslı ile konuştuk

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.08.2010 - 11:48
Lionhead'in yetenekli ellerinden muhteşem bir oyun yolda
Lionhead Studios tarafından geliştirilen RPG oyunu Fable III, 26 Ekim'de X360 platformu için raflarda olacak. 5 milyondan fazla satılması beklenen bu yapımın, aynı zamanda en iyi Fable oyunu da olması bekleniyor. PC versiyonunun henüz çıkış tarihi belirli değilken, X360 versiyonuna hazırlanacak bir DLC ile Kinect desteğinin sağlanacağını belirtelim ve gelelim asıl konumuza.

Fable III'ün yapımcı kadrosunda bir de Türk bulunuyor; Emrah Elmaslı! Kendisiyle daha önce röportaj yapmıştık. Bu kez de buluşma, yüzyüze konuşma imkânına eriştik. Ekibin en önemli isimlerinden olan Elmaslı, hazırladığı tasarımlarla oyundaki birçok mekân ve karakterin ortaya çıkmasını sağladı. Dilerseniz daha fazla uzatmadan söz hakkını Emrah Bey'e verelim. Bize vakit ayırdığı için de tekrardan teşekkür ediyoruz kendisine.

İyi seyirler.Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 04:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3 ekibinden Emrah Elmaslı ile konuştuk

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×