Fable 3 için 5 milyondan fazlası düşünülüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2010 - 13:40
Lionhead, Fable 3'ün serinin en çok satan oyunu olacağını düşünüyor
Lionhead tarafından geliştirilip, Microsoft tarafından dağıtımı üstlenilen RPG oyunu için geliştirici firma büyük düşünüyor. Lionhead patronu Peter Molyneux, Fable III'ün 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmasını beklediklerini dile getirdi.

Fable 3 için 5 milyondan fazlası düşünülüyor
İlk Fable oyunu 3 milyon, ikinci Fable oyunu da 3.5 milyon satılmıştı. Molyneux, 5 milyon civarındaki satış rakamını sadece X360 versiyonu için düşünüyor ve işin içine PC'yi henüz katmıyor. Molyneux, Fable III'ün serideki en çok satan oyun olmasını istediklerini de ekliyor.

Fable III, X360 konsolu için 26 Ekim'de raflarda olacak. Sonradan yayımlanacak bir DLC sayesinde oyuna Kinect desteği de eklenecek. PC versiyonu ise, ertelenmişti. Henüz PC için bir çıkış tarihi de verilmedi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fable 3 için 5 milyondan fazlası düşünülüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×