Facebook ekibinden adeta özür niteliğinde bir video geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 4.05.2018 - 13:38
Yetkililer ne yapsa olmuyor.

2017 yılının sonuna doğru patlak veren Facebook skandalı sonucunda şirket milyarlarca dolarlık değer kaybetmiş ve en sonunda Mark Zuckerberg'in ifade vermesi ile olay az da olsa kapatılmıştı. Facebook kullanıcılarının bilgilerini üçüncü parti bir şirketin çalmasına göz yuman yetkililer, bu ayıbı örtmek için TV'de bir reklam yayınladılar. Kişisel bilgilerin önemine dikkat çeken reklamda Facebook ekibi adeta özür diliyor.

Facebook, ilgi çekici bir TV reklamı yayınladı

Medyanın Facebook üzerinde kurduğu baskıya cevap niteliğinde olan video güzel hazırlanmış olsa da, Facebook ekibinin bu yaptıkları uzun bir süre unutulmayacak. İnsanları sosyal medya üzerinden yönetmeye çalışması ve çok daha başka konular sebebi ile Facebook her geçen gün kullanıcı kaybına uğruyor. Facebook, kendi reklamlarında da düzenlemeye giderken, bir süre boyunca göstereceği reklamlarda düşüş yaşayacak. Bu kullanıcı kaybı her ne kadar para vermeyen kişilerden olsa da, Facebook ile işbirliği içinde olan şirketler de sosyal medya devini yavaş yavaş terk ediyor.

Instagram tarafında oldukça güçlü olan yetkililer, bakalım ilerleyen dönemlerde neler yapacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 09:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Facebook ekibinden adeta özür niteliğinde bir video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×