Facebook üzerinden God of War oynamak ister misiniz?

Facebook üzerinden God of War oynamak ister misiniz?

Furkan Güler
Furkan Güler 1.02.2018 - 14:42
Hikayeye merak eden oyuncuları buraya alalım.

God of War ile birlikte PlayStation 4 platformuna gümbür gümbür gelen Santa Monica ve Sony, Facebook ile birlikte ilgi çekici bir ortaklığa gitti. Oyunun çıkış dönemine az bir zaman kala reklam kampanyalarına devam eden Sony, Facebook Messenger'a entegre ettiği bot ile birlikte oyuncuları Atreus'un mini hikayesine davet etti. Metin tabanlı hikayenin başında annesi, Atreus'a yay ile ok atmayı öğretiyor. Her bir bulmaca sonrasında oyuncuya Atreus'un bulunduğu bir çizim veren oyun, toplamda sekiz adet çizime ulaşma şansı veriyor.

God of War'u, Facebook üzerinden erkenden oynayabilirsiniz

Facebook üzerinden God of War oynamak ister misiniz?

Eğer İngilizce bilginize güveniyorsanız oyunu hemen oynamanızı tavsiye ediyoruz. Keza geliştiricilerin ortaya koyduğu Messenger botu oldukça zeki cevaplar verebiliyor. 20 Nisan 2018 tarihinde sadece PlayStation 4 platformları için çıkacak olan yeni God of War'u oynarken Nors mitolojisinin derinliklerine yolculuk edeceğiz.

Eski nesle nazaran yeni oyunu baştan aşağı revize eden Santa Monica'nın, oyuncuların karşısına nasıl bir yapım ile çıkacağını merak ediyoruz. Ancak muhtemelen yeni God of War'u oynarken saatlerce ekran başına kitleneceğimizden eminim. Oyunu oynaman için buraya  tıklayabilirsiniz. Diğer bir yandan eğer oyunu bitiremediyseniz ve yine de çizimlere göz atmak istiyorsanız buradan  galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 07:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2018 16:53
facebook a bile cikartiriz ama pc ye cikartmayiz
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 18:48
Messengerdan oynanıyor ve o yüzden cevap: telefon
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2018 19:39
Acaba Facebook un ana platformu ne ???!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2018 17:34
Tabiiki hayır.. Gece karanlığında DS4 ile pro da oynamak isteriz, uykuya dayanamayıp bayılana dek! Çıkar lan şu oyunu artık :(:(:(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×