Facebook'ta 927 milyon saat?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 21.10.2010 - 11:28
Facebook kullanıcıları bunca saat ne yapıyor?

Ne yapabilirler? Oyun oynuyorlar! AllFacebook sitesinin haberine göre Nielsen araştırma şirketi, Games.com ve InsiderFacebook'un istatistiklerinin birleştirilmesiyle ortaya çıkan duruma göre Facebook kullanıcıları, ayda 927 milyon saat oyun oynuyor.

Habere göre 927 milyon saat oyun oynayan 250 milyon insandan 50 milyonu bağımlı, 50 milyonu ise oyun oynamak için para ödüyor.

Bu rakamın gün geçtikçe artacağı da açık.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Facebook'ta 927 milyon saat?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×